Teisipäev, 13. jaanuar 2009


Heiahei kõigile toortoidu fännidele,


Nüüd läheb lahti :) Toortoidu revolutsioon. Minu ja paljude teiste (ja eriti nende kehade) jaoks on sellele toidule üleminek olnud uus algus. Superasi proovimiseks. Kes nädal aega vastu peab, see rohkem midagi muud süüa ei taha, julgen garanteerida :) Enesetunne läheb paremaks, korraga on palju jõudu, silmad säravad ja meel on hea. Verenäitajad paranevad oluliselt ja jätkamisel on tagatud pikk eluiga.


Igaljuhul on see blog mõeldud toortoidu, ph, üldise tervise ja hea enesetunde ning rahulolu tagava eluviisi alase info kogumiseks-jagamiseks nii Eestist kui maailmast ning kõik kaastööd on teretulnud! katariina@offline.ee aadressil.


Teen kohe algust ja jagan siis ka häid linke:
Tänane retsept ka:

* 1/4 kapsast

* 1 poolküpse avokaado

* 2 maheporgandit

* võib panna ka eesti õuna :)

* korralik doos head kvaliteetset ökooliiviõli (seal on rohkem head sees), nt firmalt Rapunzel (nii hea, et joo või pudelist), nii, et kõik ikka korralikult nõretaks.

* meresoola (just mere)

* Tiiu Väinsaare ürdisoola (täiesti fantasthea asi, Frantsila öko- ja taimeküla mõjutustega asi, mõnest ökopoest äkki veel saab, suvel tuleb juurde:)

* tüümiani
Hakk-hakk ja valmis ta ongi :)

Salat mõnus ja värske, võimalik teha ka talvel ning mis veelgi parem: asi igati PH-tasakaalus ehk siis aluseline ja parandab oluliselt tervisenäitajaid!

Hääd maiustamist.
Ja Bloogigem siis!
Kadri

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar